banner17

18 Ağustos 2019 Pazar

AK PARTİDE ADAY ADAY SAYISI 6 OLDU

AK Parti’den Merzifon Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Fatih İzci, Fatih Karaduman ve Ahmet Karaduman müracaat dosyalarını İlçe Başkanı Yasin Kuzucu’ya teslim ettiler.Bu üç aday adayı ile Ak Parti Merzifon ilçe teşkilatına aday adaylığı başvuru sayısı 6 oldu.

13 Kasım 2018 Salı 09:19
Bu haber 364 kez okundu
  AK PARTİDE ADAY ADAY SAYISI 6 OLDU

Aday adaylığı müracatında partililere hitaben bir konuşma yapan Fatih İzci, “1986 yılında Merzifon'da doğdum. Askerlik hizmetim ve öğretmen olan eşimin mecburi hizmeti haricinde Merzifon'da ikamet ettim. 2007 yılında Ak Parti Merzifon Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevine başladım, sonrasında 2008 den bu yana bir Ak parti geleneği haline gelen Siyaset Akademisini başarıyla tamamlayan ilk mezunlarından olup iki dönem gençlik kolları başkan yardımcılığı ve üniversite birim sorumlusu olarak görev yaptım. Yüksek Lisansımın bitirme projesini 15 Temmuz Darbe Girişiminin Türkiye Ekonomisi Üzerindeki Etkileri konusu üzerine hazırlayıp 95 puan ile tamamladım. Bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarının kuruculuğunu, yöneticiliğini ve organizatörlüğünü yapmış, sosyal bir yapıya sahip olmakla birlikte ailesine ve geleneklerine bağlı, yaşadığımız topluma karşı duyarlı bir bireyim. Ayrıca kendimi sürekli yenilemek ve geliştirmek adına aldığım çeşitli eğitimler mevcuttur” dedi.

Aday gösterilmesi halinde sessiz yığınların sesi olacağını da söyleyen İzci, “Memleketimizin ilerlemesi ve kalkınması adına bir çok sosyal, kültürel ve ekonomik araştırmalarımız olmakla birlikte şehrimizin her bir bireyinin özel ve değerli olduğu bilinciyle vatandaşlarımıza hizmetkar olmaya niyet ettik. Bu şuurla partimiz 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde bizleri aday olarak gösterdiği takdirde sessiz yığınların sesi olup galibiyetimizi, siyasi veya kişisel her ne sebep olursa olsun kimseyi ayrıştırmadan evvela İlçe Başkanımızın nezdinde tüm teşkilat mensuplarımıza ve beraberinde bütün Merzifon halkımıza armağan edeceğime söz veriyorum. Tüm hemşehrilerimizi sevgi, saygı ve baki muhabbetle selamlarken 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.Fatih Karaduman ise ; Sayın ilçe başkanın partimizin saygıdeğer yöneticileri basınımızın değerli üyeleri Kıymetli misafirler hepinizi saygıyla selamlıyorum.1966 Yılında Merzifon da doğdum..Evli ve 3 çocuk babasıyım. Ailemiz 1956 yılından itibaren Merzifon'da ticaret ile uğraşmış olup 2000 yılından itibaren ticari faaliyetlerimizi babamdan devir alarak kendi adıma kurduğum şirketimizde devam ettirmekteyim 2018 yılında İş dünyasını temsil etmek hem de ülkemize hizmet etmek amacıyla Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde aday olup Ticaret ve Sanayi Odası Meclis başkan yardımcılığına seçildim Ayrıca eğitimime devam etmekteyim 2015 yılında Merzifon Meslek Yüksek Okulu'nda büro yönetimi bölümüne başladım 2017 de mezun oldum Şu anda da Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi 4. Sınıf ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksekokulu bölümünde 2. Sınıf okumaktayım. Tek amacım Merzifon omuza hizmet etmek ve bu güzel şehrimizi bölgenin Yıldızı yapmak istiyorum Merzifon umuz bulunduğu konum itibariyle çok önemli bir yere sahiptir alt yapı sorunu çözülmüş Park ve bahçe düzenlemeleri ile yaşanabilir bir şehir olmayı hakediyor bütün bunları yapacak enerjiye ve Merzifon halkını birleştirici bir yapıya sahip olduğumu ve Merzifon'da her kesimden oy alabileceğini inanıyorum 31 Mart 2019 yerel seçimlerini alarak Merzifon'da partimize bir zafer kazandırmak istiyorum Bu düşüncelerle belediye başkan aday adaylığımı hepimize hayırlı olsun"dedi.

Ahmet Karaduman ise konuşmasında "Kurulduğu günden bu güne mensubu olmakla gurur duyduğum sekiz yıl ilçe başkan yardımcısı olarak görev yaptığım,Büyük sevdam olan Ak Partiden 31 mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ,Merzifon Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklamış bulunmaktayım.En büyük hedefim Merzifon a ve Merzifonluya hizmetkar olmak,merkezi yönetimin hizmetlerinden Merzifon umuza en iyi hizmeti alabilmektir. Rabbim tüm aday adayı kardeşlerimle birlikte yar ve yardımcımız olsun.Hepimizin ortak hedefi Ak Parti olarak Merzifonda Belediye Başkanlığını almaktır.Bu yarışın sonunda partimizin adayı her kim olursa olsun başımızın tacı olacak ve hep beraber hedefimize ulaşacağız.Bunda hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın.Şiarımız Tek Millet Tek Bayrak ,Tek Vatan ,Tek  Devlet"dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon Belediye başkanı olarak kimi görmek istersiniz

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV