banner17
29 Eylül 2021 Çarşamba

MERZİFON İÇİN ALINAN KISITLAMA KARARLARI

BU ÜLKENİN TEMİNATI CHP

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 98. kuruluş yıldönümü vesilesiyle gazetemiz ziyaretinde açıklama yapan CHP Merzifon Gençlik Kolları Başkanı Gül; "Cumhuriyet Halk Partisi, geçmişte olduğu gibi gelecekte de ülkemizin, vatandaşlarımızın, cumhuriyetimizin ve geleceğimizin teminatı olmaya devam etmektedir"dedi.

09 Eylül 2021 Perşembe 09:37
Bu haber 135 kez okundu
  BU ÜLKENİN TEMİNATI CHP

CHP Merzifon Gençlik Kolları Başkanı Doğancan Gül CHP'nin kuruluş yıldönümü ile ilgili, ülkenin güzel insanlarını altı okun çatısı altında birlikte yürümeye, bu çatı altında birleşmeye ve kucaklaşmaya davet ettiği açıklamasında; "Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, Kuvayı Milliye ruhu ile demokrasi, eşitlik ve insan hakları temelinde kurduğu; ülkemizin, cumhuriyetimizin ve geleceğimizin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partimiz 98 yaşındadır. Kutlu olsun! CHP, Cumhuriyetimizin kurucu partisidir. CHP eşitliğin, emeğin, demokrasinin ve bağımsızlığın simgesidir.

CHP, ATATÜRK’ün önderliğinde ulusal bağımsızlığı kazanan, Cumhuriyeti kuran, saltanatı kaldıran, vatandaşlarımızın kul yerine birey olmasını sağlayan ve aydınlık Türkiye’de yaşamamıza imkan veren partidir, CHP bağımsızlık fikrini Anadolu’nun haşhaş tarlalarına, Kıbrıs’ın dağlarına kazıyan partidir.Kısacası CHP, ülkemizin ve aydınlık geleceğimizin teminatıdır. Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşundan itibaren Türkiye’nin imarında, ekonomik kalkınmasında, demokrasinin tesisi ile çok partili rejime geçişte, temel hak ve özgürlüklerin gelişmesinde, sosyal devletin oluşmasında emek vermiş ve emek verenleriyle beraber bugünlere kadar gelmiştir. CHP, kurulduğu günden bugüne, Atatürk ilke ve devrimlerinin, özgürlüklerinin, demokrasinin, emeğin ve insan haklarının yılmaz bekçisi olmuştur. Cumhuriyetin ilk yıllarında olduğu gibi, ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu ilkelerden asla taviz vermeden bugün de halkımız ve ülkemiz için cumhuriyetimizin korunması, refahın artırılması ve halkımızın daha mutlu günlere uyanabilmesi için çalışıyoruz.

CHP, halkıyla beraber yürüyen, hiçbir ayrım yapmadan tüm kesimleri kucaklayan partidir. Cumhuriyet Halk Partisi, geçmişte olduğu gibi gelecekte de ülkemizin, vatandaşlarımızın, cumhuriyetimizin ve geleceğimizin teminatı olmaya devam etmektedir. Kimler CHP’yi karamaya çalışırsa çalışsın halkımız gerçeklerin farkındadır; olanları görmektedir. İşte bu yüzdendir ki halkımızın CHP’ye olan teveccühü gün be gün artmaktadır. Bu nedenler ile bu ülkenin bütün güzel insanlarını altı okun çatısı altında birlikte yürümeye, bu çatı altında birleşmeye ve kucaklaşmaya davet ediyoruz. Ülkenin geleceği, gençlerimizin yarınları için gelecek kuşaklar için buna ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.Kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partimizin kuruluşunun 98. Yıldönümü hepimize kutlu olsun. Bilinmelidir ki Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin ruhu ile ilelebet yaşayacaktır"dedi.

                                                                                             

            .

 

 

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV