banner17
06 Mayıs 2021 Perşembe

MERZİFON İÇİN ALINAN KISITLAMA KARARLARI

"DERDİ DERT EDİNECEĞİZ"

Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na adaylığını düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyuran Ekici; "Esnafımızın ümitsizliğine ümit, dertlerine derman olmaya, hakkı olanı alamayan esnafımızın hakkını almaya ve onun hukukunu korumak için devletin sunduğu kredi imkanlarını eşe dosta değil asıl ihtiyaç sahibi Merzifon esnafına kullandırmak için, kaderini, yaşantısını Merzifon’a bağlamış, Merzifon’da yaşayan tüm esnafımıza sahip çıkmak için adayım"dedi.

16 Kasım 2020 Pazartesi 08:56
Bu haber 7535 kez okundu

 Merzifon Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ekici ,Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi üyelerine seslenip; " Değerli üyelerimiz, yaklaşmakta olan genel kurulda hakkımızı arayalım, sandıkta sözümüzü söyleyelim. Sizler, esnaf olarak yüksek ahlaki değerleri ile toplumumuzun temel taşlarısınız. Dünün saygın, itibarlı esnafı olan bizler, bugün sahipsiz, kaderi ile baş başa bırakılmış olmamak için gelin birlik olalım. Bize layık göreceğiniz bu görevi hiçbir ayrım yapmadan hakkaniyet ve adalet ölçüleri içerisinde yerine getireceğimize inancımız tamdır. Takdir, siz değerli ortaklarımızındır"dedi.

ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI

"Değerli esnaf dostlarım, güçlünün güçsüzü acımasızca yok etmeye çalıştığı günümüz şartlarında, birlik ve beraberliğimizin önemi katbekat artmaktadır"diyerek açıklamasına devam eden Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Ekici; "Atalarımızdan miras kalan, zengin fakir ayrımı yapmayan, çalışan, üreten, alın teri ile kazanan esnaf ahlakını muhafaza etmek ve geleceğe taşımak için uğraşan siz değerli esnaf ve sanatkarlar gücümüz emek, yolumuz hak ve hizmet. Artık değişim zamanı, Gayret bizden destek sizden. Merzifon esnafının hak ettiği ekonomik desteği alması için var gücümüz ile çalışacağız. Ekonomik darboğazdan olumsuz etkilenen esnaf kardeşlerimin tüm sıkıntılarını kooperatif aracılığı ile çözmelerine yardımcı olacağız. Dürüst, katılımcı ve şeffaf olacağız. Yeni hizmetler üretmek öncelikli hedeflerimiz olacak. Paylaşarak ortak aklı harekete geçirmek için desteklerinizi bekliyorum. Yapacağımız çalışmalarda sizlerin değerli görüş ve düşünceleri bizim için önemlidir. Bu konuda üzerimize düşen bütün görevleri yapmak için her türlü gayreti sarf ederek sizlerle koordineli bir şekilde çalışacağız. İnanıyorum ki her seçmen bu seçimde kendince dürüst, olgun, kişilik sahibi, donanımlı, kendince yeterli gördüğü, inandığı adaya oy verecektir. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum"dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV