banner17
28 Kasım 2021 Pazar

MERZİFON İÇİN ALINAN KISITLAMA KARARLARI

PERSONEL EĞİTİMLERİ DEVAM ETTİ

Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Amasya Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında imzalanan ortak işbirliği protokolü çerçevesinde düzenlenen personel eğitim çalışmaları 2. Grup teknik ekipleri tarafından Ankara Lalahan İlçesinde araştırma enstütüsün de devam etti.

19 Kasım 2021 Cuma 09:44
Bu haber 86 kez okundu
  PERSONEL EĞİTİMLERİ  DEVAM ETTİ

İmzalanan ortak İşbirliği protokolü çerçevesinde düzenlenen personel eğitim  çalışmaların da 2. Grup teknik ekipler Emebriyo transferi ve reprodüktif gelişmeler, Yem kaynakları ve hayvan besleme ,Genetik, Suni tohumlama konularının ele alındığını belirten  Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri birliği Başkanı Güner Aslan yapmış olduğu açıklamada;”Eğitim konuları ile ilgili UHAEM araştırma merkezinde bulunan laboratuvarlar teknik ekibimiz tarafından ziyaret edildi ve çalışmalar gözlemlendi. Eğitim alan personelimiz hizmet içi eğitim programını tamamlayarak katılım belgelerini başarıyla almışlardır.

Amacımız, hayvancılık alanında gerçekleşen son teknoloji ve uygulamaları yerinde görmek ve birliğimiz teknik personelinin bu konuda uzmanlaşmasını sağlayarak belirlediğimiz hedeflere misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlemektir.

UHAEM ile imzalanan ortak işbirliği protokolü çerçevesinde ki çalışmalarımız, bölgemizde gerçekleştirilecek saha çalışmaları ve üretici eğitimleri ile devam edecektir”dedi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV