banner17
09 Şubat 2023 Perşembe

MERZİFON TEK YÜREK

SİYASİ KİMLİK ESKİMESİ DEĞER YARGI EROZYONU!

Gelecek Partisi Merzifon İlçe Başkanı Hacı Bekir Kurt,Amasya AKP millet vekili sayın Mustafa Levent Karahocagil' in 14.12 2022 tarihinde yerel basında yer alan, Ulaştırma bakanlığının ''2053 Ulaştırma ve lojistik ana planı'' konulu meclis açıklamasını esefle ve hayretle okuduğunu belirtti.

17 Aralık 2022 Cumartesi 10:07
Bu haber 123 kez okundu
     SİYASİ KİMLİK ESKİMESİ   DEĞER YARGI EROZYONU!

Başkan Kurt konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada;”Bunca zamandır yaptığı açıklamalar genel itibariyle kendi içinde çelişen, çatışan, manasız çıkış ve bir birini çürüten tenakuz abideleri olması hasebiyle pek ehemmiyette vermemiş idik. Muhalif bir çizgide olarak her yanlışı ya da yanılgıyı değiştirmeye ya da düzeltmeye de hiç ihtiyacım hasıl olmamıştı. Zira zaten kendi kendini hükümsüz kılan ifadeler ile müdahaleye imkan sunmuyordu. Bu son açıklamasının içinde de hakaret, küçük düşürücü hitap ve taksirlerle dolu olması bir yana, hayranı olduğum bir şahsiyete iftira ve gıybet barındırıyor olması her müslüman Türk gibi bize de yanıt verme hakkı doğurdu ve şart oldu.. Bu vesile ile dikkatlere sunmak boynumuza borç ve zaruret oldu. Şöyle diyor vekil bey; ''Osmanlı imparatorluğunun doğal mirasçısı Türkiye Cumhuriyeti, 3 Kasım 2002 seçimleri ile emperyalizmin zincirlerini kırmış, 20 yılda dünyadaki tüm emperyalist ülkelere kabul ettirmiştir.Bir zamanlar biz de millet, hem nasıl milletmişiz Gelmişiz dünyaya millet nedir öğretmişiz.Kapkaranlıkken bütün afakı insaniyetin

Nur olup fışkırmışız ta sinesinden zulmetin... diyen üstat Mehmet Akif Ersoy ,dört mısrada ne güzel anlatmış bu yüce milleti. İnancından aldığı güçle dünyaya hakkı, ADALETİ HAYKIRAN CUMHUR BAŞKANIMIZI TAA O ZAMANDAN ANLATMIŞ.'' Tövbe Estağfirullah. Bu nedir sayın vekil, bu ne şuurdur, gaftır, güzaftır Allah cc aşkına. Bu ne hadsiz-hudutsuz, ölçüsüz, vıcık-vıcık övgüdür, acayip anlam yükleme ve manasız methiyedir. Hatta nemrutlaştırma, ilahlaştırmadır, yazık. Ağzınızı, tarzınızı ve tavrınızı bilirdik lakin, bu başka, burada kantarın topuzunu kaçırmış, cennet mekan istiklal marşı şairimize, milli şairimize iftira etmişsiniz, incitmişsiniz. Ne yapmak istiyorsunuz, amacınız nedir? Ne uğruna, ne için üstadı kullanmış, ölçüyü kaçırmışsınız. Vaz geçin artık bu tür siyasi manevralardan, yersiz ataklardan, selam çakmalardan, abartılı mana yüklemelerden, bi dur deyin nefsinize, arzunuza yeter artık, yakışmıyor Amasya'mıza billahi! Sayın Numan Kurtulmuş' un gafının ( Cumhur başkanı fani) sizinkinin yanında esamesi okunmaz. Bu nasıl bir siyasi kişilik eskimesidir, değer yargı erozyonudur. Bizden önce keşke birileri size söyleseydi bu ölçüsüzlüğü, bu aşır, taşkın ve aşkınlığınızı, şerh olsun”dedi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV