banner17
06 Aralık 2022 Salı

BAŞKANDAN TARİHİ İMZA

YENİ İSİMLERE FIRSAT VERECEK

Merzifon TSO Meclis Başkanı Mustafa Atak, 12 Kasım’da yapılacak oda seçimlerinde aday olmayacağını belirtti. Başkan Atak ,aday olmama sebebini ise; Genç beyinlerin ve gençlerin, yorulmadan üretenlerin, çalışkan ve uyumlu insanların önünü açmak olduğunu ifade etti.

06 Ekim 2022 Perşembe 10:07
Bu haber 421 kez okundu
YENİ İSİMLERE FIRSAT VERECEK

 Yeni dönemde aday olmadığını açıkladığı ifadelerde  Merzifon’ lu  Hemşehrilerilerine seslenen Merzifon TSO Meclis Başkanı Mustafa Atak; “ Öncelikle;1949 yılında kurulan üyelerinin ve üyeleri dışındaki tüm Merzifon halkının hizmetinde olan Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasının bir üyesi mensubu olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Merzifon’ umuzun  Ticari ve ekonomik gelişmesinde öncülük yapmak üzere kurulmuş olan tüzel kişiliğe sahip ancak kamu kurumu niteliğinde olan Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasında ; kuruluşundan bu güne kadar görev alan Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan yönetim kurulu üyelerimize  Meclis Başkanı ve Meclis üyelerimize oda çalışanlarımıza ve tüm oda üyelerimizden ahirete intikal edenlere Allahtan Rahmet hayatta olanlara sağlık mutluluk afiyet dilerim. Yaklaşık 20 Yıldır Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasında çeşitli kademelerde görev yapmış bulunmaktayım. İçinde yer aldığım Meslek grubunun ve tüm üyelerimizin teveccühü ile görev aldığım her alanda sorunların çözümü için sorumluluk alarak hizmet etmeye gayret ettim. Bu süreç onure içerisinde beraber çalışmaktan her zaman gurur duyduğum tüm meclis üyesi arkadaşlarıma yönetim kurulu başkanıma  ve yönetim kurulu üyelerime oda çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu süreçte tüm siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza ,Milletvekillerimize ,Belediye Başkanlarımıza, yönetim kurullarına ,Meclis Başkan ve Meclis üyelerine ,Valilerimize Kaymakamlarımıza tüm kurum müdürlerimize ,Banka Müdürlerimize, TOBB Genel Başkanımız  Syn. Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ,en çokta başta ülkemizin olmak üzere şehrimizin ekonomik anlamda gelişmesine katkıda bulunan OSB bölgemizdeki Sanayici iş insanlarına ,OSB müdürlerimize Ticaret ile uğraşan iş İnsanlarımıza çok teşekkür ederim. Mustafa Kemal Atatürk’ün ; “Çalışamadan yorulmadan ve üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini  daha sonra’ da İstiklal ve İstikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Sözünü düstur edinerek çalışan üreten her üyemizin insanımızın ayırt etmeden yanında olmaya gayret ettik. Merzifon TSO organ seçimleri  Kasım ayı içerisinde yapılacaktır. Önümüzdeki bu seçimde Merzifon halkının Sanayici ve Ticaret erbabının üyelerimizin en doğru kararı vererek seçim yapacağına inancım tamdır. Göreve geldiğimiz günden  itibaren bilmeden kırdığımız, üzdüğümüz kim varsa hakkını helal etsinler.

Genç beyinlerin ve Gençlerin, yorulmadan üretenlerin, çalışkan uyumlu insanların önünü açmak adına yeni dönemde Merzifon Ticaret ve Sanayi odasında aday olmayarak görev almayacağımı Merzifon halkına ,üyelerimize, Kamuoyuna saygı ile arz ederim.Şimdiden yeni göreve gelecek üyelerimizi başkanlarımızı yönetim kurulumuzu tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Merzifon’umuza iş dünyamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”dedi.

 

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV