banner17
01 Nisan 2023 Cumartesi

MERZİFON TEK YÜREK

GÜN; BİRLİK VE ESNAFA SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR

Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olan Hüseyin Özbülbül Merzifon halkına çağrıda bulunarak; " İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde esnafımızın yanında olun. Gelin alışverişinizi yerel esnaftan yapın” dedi.

29 Aralık 2022 Perşembe 09:29
Bu haber 345 kez okundu
GÜN; BİRLİK VE ESNAFA SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR

 Merzifon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 28 Ocak 2023 tarihinde yapılacak seçimleri için yönetime talip olan ve Başkanlığına adaylığını açıklayan Hüseyin Özbülbül, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sıklaştırdı. Esnafın sorunlarını sıkıntılarını yakınen bilen Hüseyin Özbülbül, vatandaşlara yerel esnafa sahip çıkalım davetinde bulundu.Küçük esnafa sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Başkan Adayı Hüseyin Özbülbül; “Alışverişlerimizi ilçemizdeki yerel esnaflardan yapması için halkımızı daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Küçük esnafımıza sahip çıkalım. Dünya genelinde bir kriz var. Zincir marketler fiyat olarak ve çalışma sistemi olarak ilçemizin küçük esnafını mağdur ettikleri için hemşehrilerimden küçük esnaftan alışveriş yapmalarını rica ediyorum"dedi.

"Yerel esnaftan yapılan alışveriş ekonomiye can vermek demektir" diyen Hüseyin Özbülbül; "küçük esnaf bizi biz yapan milli ve yerli değerlerimize sahip çıkandır, Yerel esnaftan alışveriş demek paranın ülke ekonomisinde kalması, Türk Lirası'nın değer kazanması, ilçemizin kalkınması demektir. Gün birlik günü, gün esnafa sahip çıkma günüdür.

Merzifon'lu Hemşehrilerimin bu çağrıya kulak vereceğine , küçük esnafa destek olacağına, "üzerimde yok sonra veririm diyebildiği, kimi zaman anahtarını, kimi zaman çocuğunu emanet ettiği, düğününde cenazesinde beraber olduğu yerel esnafına sahip çıkağına inanıyorum.

İyi günde kötü günde hep selam verdiğin , gördüğünü değil lazım olanı aldığın esnafımıza sahip çıkalım ki böylece kendi geleceğimize de sahip çıkmış olalım. Ayrıca sizlerden ricam bütün halkımızı yerel esnaftan alışveriş yapmaya davet edelim' dedi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV