banner17
06 Mayıs 2021 Perşembe

MERZİFON İÇİN ALINAN KISITLAMA KARARLARI

"Türkiye'yi mafyaya teslim etmeyeceğiz"

İlçe Başkanı Kurt; "Gelecek Partisi Genel başkan yardımcısı Doç. Dr sayın Selçuk Özdağ,15.01 2021 tarihinde alçakça bir silahlı- sopalı saldırıya uğramış ve yaralanmıştır. Ankara'nın göbeğinde,alenen ve maskesiz beş kişi tarafından,evinin önünde ve cuma namazına gitmek üzere iken yapılan bu menfur saldırı,tam bir çakal psikolojisi,bir sırtlan içgüdüsü ile, sürü halinde, hunharca ve barbarca yapılmış bir TERÖR saldırısıdır.KURŞUNLAR ve BASKILAR KALP ERLERİNİ korkutamaz. Türkiye'yi mafyaya teslim etmeyeceğiz"dedi.

18 Ocak 2021 Pazartesi 08:49
Bu haber 4372 kez okundu

 Gelecek Partisi Merzşfon ilçe başkanı Hacı Bekir Kurt gazetemize yaptığı açıklamada; "Kavganın bile bir hukuku vardır.(Kendinden yaşça büyük,davaya emek vermiş,idam ile yargılanmış,tabutlukta yatmış bir dava adamı) Aslında onun nezdinde tüm din,diyanet, inanç ve milli değerlerimiz hedeflenmiştir. Siyaset edebilmemiz,hukuk, güven,huzur, asayiş ve emniyetimiz hedef alınmıştır. Artık hiç kimse hiç bir yer ve zamanda emniyette değil algısı verilmek istenmiştir.

Bu yüz kızartıcı, utanç verici ayıbın toplum zihninde telafisi yoktur. Bu onursuz ve bir o kadar da şuursuz saldırı, hiç kimseyi korkutamayacak,siyasi hareketimizi durduramayacak ve cenahlarindaki çözülmeyi azaltmayacak, aksine daha da hızlandıracaktır.Yenilme,yerinden edilme korkusu,bir bitmişlik - tükenmişlik sendromudur bu.. Aynı zamanda bir yol ayrımı,bir sahte- gerçek ayıklanması ve siyasi bir aydınlanma vesilesi olacaktır.Necip Türk milletinin, aklı selim ve vicdanlı hafızasında gerekli tesiri oluşturacak; şiddet,cinnet, ötekileştirme, terör ve mafya yapılanmaları hak ettikleri cevabı alacaklardır.

Başkanlar ve bakanlar artık neye baktıklarını hatırlayıp, sorumluluklarının gereğini yapıp, anarşist- teröristleri yakalayıp adalete teslim etmelidir.

Bu bir öncekinin (A.S. Üstün başkanımızın evinin  kurşunlanmasi) tekrarı olan  bu saldırı TERÖR kapsamında ele alınması elzem olmuştur.Zira bu eski Türkiye özlemidir ve önü alınmalıdır.Bu kaos, kargaşa ve terör iklimi oluşturma,bu memleketi yangın yerine çevirme gayretidir.Bir önceki saldırıyı aydınlatmayanlar tarih önünde son olayın azmettiricileri olarak kaydedilecektir. Yandaş medyanın  bihaber davranışı da kamu vicdanını yaralamış,haber alma hürriyetine zeval getirmiştir.Devletimizi ve hukuku göreve,milletimizi sükunete ve suhulete davet ediyoruz.

Ülkü devi başkanımıza geçmiş olsun diyor, sağlık ve esenlik diliyoruz. KURŞUNLAR ve BASKILAR KALP ERLERİNİ korkutamaz. Türkiye'yi mafyaya teslim etmeyeceğiz"dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV