banner17
28 Kasım 2021 Pazar

MERZİFON İÇİN ALINAN KISITLAMA KARARLARI

VERİLEN EĞİTİMİ İNCELEDİ

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı Merzifon Yüksekokulunu ziyaret ederek öğrencilerin eğitim aldığı makine atölyesini gezdi.

19 Kasım 2021 Cuma 09:45
Bu haber 103 kez okundu
     VERİLEN EĞİTİMİ İNCELEDİ

Merzifon Meslek Yüksekokuluna gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Merzifon Yüksekokul Müdürü Doç.Dr.Mehmet Burak Bilgin'den okulun sorunları, yapılan çalışmalar ve verilen eğitim hakkında bilgi alan Başkan Kargı Meslek Yüksek okulunu gezerek incelemelerde bulundu. Öğrencilerin uygulamalı eğitim aldığı makine  atölyesinde  öğrencilerle bir araya gelerek  öğrencilerle bir süre sohbet gerçekleştirdikten sonra makinaların tanıtımı Başkan Kargı'ya öğrenciler tarafından uygulamalı şekildi anlatıldı. Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı konu ile ilgili ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada;” Merzifon Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ettik. Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Mehmet Burak BİLGİN, Yüksekokul Sekreteri Fatma ERKÖK, Müdür Yardımcılari Öğr. Gör. Ahmet SAĞLAM ve Öğr. Gör. Burak ÖZTOP ile keyifli bir sohbette bulunarak, öğrencilerimizin uygulama eğitimi aldığı makine atölyesini gezdik.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizin de kurulup yerleşik bir yapıya kavuşmasına bir kez daha şahitlik ettik ve büyük memnuniyet duyduk. Yerel yönetim olarak her zaman olduğu gibi öğrenci ve akademisyenlerimizin yanındayız. İmkanlarımız dahilinde kendilerine destek olmaya devam edeceğiz.

Ziyaretimiz esnasında şehrimizdeki sanayici ve öğrenci işbirliğini de gördük. Apaydın Metal Ürünleri San. Tic. A.Ş'nin atölyede öğrencilerimize destek olduğuna şahit olduk. Öğrencilerimizin akademik başarısında özveri gösteren değerli hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor; gençlerimize başarı, esenlik dolu yarınlar diliyorum”ifadelerine yer verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Merzifon belediyesinin çalışmalarını başarılı buluyormusunuz ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV